• Ravnateljica

 

Ime  in  priimek

 

Izobrazba, smer

 

 

Elektronski naslov

Mateja

Koprivc Polutnik

UNIV. VIS, mag. znanosti; BIO, KEM

mateja.koprivc-polutnik@os-lesicno.si

 

 

  • Pedagoški delavci

 

Ime  in  priimek

 

Izobrazba, smer

 

 

Elektronski naslov

Sanja Centrih

UNIV. VIS; TJN

 

sanja.centrih@osdobje.si

 

Liljana Cerar UNIV. VIS; RP

liljana.cerar@os-lesicno.si

 

Janez Čepin UNIV. VIS; LESARSTVO

janez.cepin@os-lesicno.si

 

Polona Čepin UNIV. VIS; RP

polona.cepin@os-lesicno.si

 

Milojka Drobne UNIV. VIS; LUM

milojka.drobne@os-lesicno.si

 

Urška Drobne UNIV. VIS; RP

urska.drobne@os-lesicno.si

 

Milena Grobelšek VŠ; MAT, FIZ

milenagrobelsek@os-lesicno.si

 

Karolina

Hostnik Amon

UNIV. VIS; RP

karolina.hostnik-amon@os-lesicno.si

 

Mateja

Koprivc Polutnik

UNIV. VIS, mag. znanosti; BIO, KEM

mateja.koprivc-polutnik@os-lesicno.si

 

Nives

Kostevc Arzenšek

UNIV. VIS; RP

nives.arzensek-kostevc@os-lesicno.si

 

Lidija

Kotnik Klaužer

UNIV. VIS, mag. manag. izobr.; GEO, ZGO

lidija.kotnik-klauzer@os-lesicno.si

 

Ivan Kukovič UNIV. VIS; ŠPO

ivan.kukovic@os-lesicno.si

 

Klavdija Namurš UNIV. VIS; SLJ

klavdija.namurs@os-lesicno.si

 

Lučka Palir UNIV. VIS; RP

lucka.palir@os-lesicno.si

 

Mojca Rajh

MAG. GEO.,

MAG. PROF. BIOL.

mojca.rajh@os-lesicno.si

 

Matej Romih UNIV. VIS; GUM

matej.romih@os-lesicno.si

 

Gordana Salobir UNIV. VIS; SLJ, FIL

gordana.salobir@os-lesicno.si

 

Urška

Žnideršič Golež

UNIV. VIS; TJA

urska.znidersic-golez@os-lesicno.si

 

  • Svetovalna delavka

 

Ime  in  priimek

 

Izobrazba, smer

 

 

Elektronski naslov

Vida

Zajko Kovačič

UNIV. VIS; PEDAGOGIKA

 

vida.zajko-kovacic@os-lesicno.si

 

  • Knjižničarka

 

Ime  in  priimek

 

Izobrazba, smer

 

 

Elektronski naslov

Lučka Palir UNIV. VIS; RP lucka.palir@os-lesicno.si

 

  • Tajnica VIZ VI in računovodkinji VI, VII

 

Ime  in  priimek

 

Izobrazba, smer

 

 

Elektronski naslov

Hermina

Ogrizek Hostnik

STR. VIS; DIPL. ORG-MEN.

hermina.ogrizek-hostnik@os-lesicno.si

 

Monika Novak VSŠ; FINANCE

monikanova@gmail.com

 

 

  • Tehnični delavci

 

Ime  in  priimek

Izobrazba

 

Delovno mesto

Martina  Strgar GOS. TEH, SŠ kuharica
Albina Novak TEK. TEH, SŠ pom. kuh., čistilka
Amalija Pertinač čistilka
Dragica Guček čistilka
Milena Černic čistilka
Franc  Amon POKL. STEK. hišnik
Denis Gubenšek SREDNJA POKL. hišnik

 

  • Spremljevalka učenki

 

Ime  in  priimek

 

Izobrazba

 

Delovno mesto

Klavdija Šobar ZDR. TEH., SŠ spremljevalka učenki s sladkorno boleznijo

 

(Skupno 3.853 obiskov, današnjih obiskov 4)