Materinstvo je eno najbolj čudežnih potovanj, polno izzivov, žrtvovanj, neizmerne ljubezni. Prav ljubezen je bila tista, ki je v torek, 19. 3. 2024, napolnila dvorano kulturnega doma v Lesičnem in ogrela srca vseh prisotnih na prireditvi ob dnevu žena in materinskem dnevu. 

Učenci Osnovne šole Lesično so v čast materam in vsem ženskam pripravili bogat kulturni program, kjer so vajeti povezovanja tokrat v svoje roke vzeli mladi in malo starejši predstavniki moškega spola. Ob izbranih deklamacijah so se učenci predstavili s številnimi glasbenimi, plesnimi točkami in odigranimi prizori. Prireditev so z lepimi mislimi zaokrožili predsednik KS Lesično Franc Plahuta, ravnateljica Mateja Koprivc Polutnik in županja Milenca Krajnc.

Zgradili smo most, ki povezuje srca, in z drobno pozornostjo v vsak dom prinesli srečo.

Koordinatorici prireditve: Urška Drobne in Klavdija Namurš

(Skupno 151 obiskov, današnjih obiskov 1)