Tudi zadnji dan v šoli v naravi je bil pester. Po zajtrku smo se z avtobusom odpeljali v Piran, kjer smo si najprej ogledali mesto, potem pa še muzej Svet školjk. Videli smo lupino največjega polža na svetu, hišice polžev, ki so bile zaradi redkosti pravo bogastvo, školjke s svetlečimi lupinami in osupljivimi vzorci, gojene in naravne bisere, poslušali smo, kaj pripovedujejo hišice polžev… V trgovinicah smo poiskali še spominke. Z učenci iz sosednje šole smo se fotografirali na Tartinijevem trgu.
Pred odhodom domov smo šli na kosilo, potem smo se zbrali in spregovorili o naših dejavnostih v šoli v naravi. Učiteljica Nives, učitelj Ivan in učiteljica Julijana so nas pohvalili za urejanje sob, marljivo delo ter pridobljeno plavalno znanje.
Vožnja do doma je hitro minila in že smo se znašli v objemu svojih domačih.

(Skupno 64 obiskov, današnjih obiskov 1)