Četrtošolci smo spoznavali živalstvo in rastlinstvo primorskega sveta. Na obali smo našli nekaj primerov polžev in školjk. Občudovali smo raznolike kamne in galebe, ki smo jih privabili s hrano. Na učni poti po naselju Žusterna, kjer nas je spremljalo sonce, smo spoznali veliko novih rastlin, kot so figovec, cedra, lovorikovec, sivka, oleander, oljka, rdeči bor… Domačinka nam je dala granatno jabolko, ki smo ga ob prihodu nazaj v hotel pojedli. V bazenu smo se potrudili pri izvajanju vaj; plavali smo samo z rokami, samo z nogami, si pomagali s plavalnimi črvi, pazili na pravilno dihanje pri žabici. Na toboganu je bilo super. Zanimiv je bil tudi nočni pohod v Koper. Šli smo na stadion, kjer smo se tudi igrali na različnih igralih. Pred spanjem smo si izdelali še morski magnetek.

(Skupno 107 obiskov, današnjih obiskov 1)