Tako, končali smo z aktivnostmi skupnega projekta. Koordinatorji smo se ukvarjali s končnim poročilom, učenci pa so na terenu analizirali vodo vzeto z različnih območjih. Sledilo je zanimivo predavanje o opraševalcih, katerega je izvedla zunanja delavka,  gospa Karmen iz Kozjanskega parka. Po uvodnem delu so se učenci lotili izdelave hotelov za čebele. Ob kosilu smo se uradno poslovili. Poskrbeli smo, da nas gostje ne bodo pozabili.

V popoldanskih urah  sledi še športno druženje in zaključna večerja.

Hvala vsem zaposlenim, ki so z menoj aktivno sodelovali pri izvedbi petih delovnih dni. Hvala timu za sodelovanje pri načrtovanju in izvedbi projektnih aktivnosti.  Skupaj smo poskrbeli, da gostje ne bodo pozabili šole, kraja in prebivalcev.

 

Koordinatorica: Liljana Cerar

(Skupno 74 obiskov, današnjih obiskov 1)