SPOŠTOVANI STARŠI IN UČENCI!

V soboto, 18. 4. 2020, bomo imeli ekodan in nadomeščamo pouk za 24. 12. 2019.

 

Letos bomo zaradi COVID-19 obeležili EKODAN Osnovne šole Lesično drugače,

saj smo s šolo in Občino KOZJE povezani na daljavo.

V tem kriznem času v nas živijo eko dejavnosti še bolj kot prej, pri čemer se zavedamo pomena zdravega okolja, zato smo letošnji temi o energiji dodali temo sobotnega ekodneva  – SAMOOSKRBO. Živimo v okolju, ki nam ponuja kar največ, da lahko imamo vrtove in polja, da si lahko predelujemo zdravo hrano. Potrebno je spodbujati lokalno okolje, da se samo oskrbuje in s tem poveča kakovost življenja vseh, ki so vključeni v ta proces. V tem času so delavci Kozjanskega parka pred šolo obnovili visoki gredi, da jih bomo lahko uporabljali kot učilnico, ko se vrnemo v šolo, za kar se jim iskreno zahvaljujemo.

Ekodan bomo obeležili v okviru praznika Občine Kozje in ji na ta način čestitali.

Kaj vse bomo počeli, si boste prebrali na spletni strani šole na drsnicah od petka, 17. 4. 2020.

Pridružite se nam.

 

BODITE ZDRAVI IN OSTANITE DOMA.

 

Kolektiv OŠ Lesično

(Skupno 208 obiskov, današnjih obiskov 1)