14. decembra se je na naši šoli odvila tradicionalna praznična prireditev – novoletni bazar. Obiskovalci so se lahko sprehodili med stojnicami, ki so bile bogato založene z različnimi otroškimi izdelki, ki so nastajali že v okviru novoletnih delavnic v mesecu novembru. Praznični program, ki so ga letos bogatili pravljična domišljija in svetleči lampijoni, nas je popeljal v zeleno dolino radoživega palčka Čopka in nadobudnih iskalcev vrednot, ki so se izgubile v čarobnem gozdu. Učenci so nas opozorili na vrednote ljubezni, sodelovanja, spoštovanja in miru, ki so tako potrebne za prijetno sobivanje.

Prijeten vezni program, deklamacije, igra in ples so nas popeljali do sklepnega nastopa posebnih gostov –  Pihalnega orkestra Šentjur, ki se jim je pridružil združeni pevski zbor učencev OŠ Lesično. Tako smo prireditev sklenili s pesmijo in praznično glasbo pihalnega orkestra.

(Skupno 1.920 obiskov, današnjih obiskov 1)