Prvega septembra smo ob 10. uri pričakali naše nove prvošolce. Ravnateljica Irena Krajnc je učence in starše prijazno pozdravila. V učilnici so jim letošnji tretješolci pripravili kulturni program s petjem, plesom, igranjem na glasbila in dramatizacijo.  Ob vstopu v šolo je učence nagovoril policist g. Jurgec, ki jim je slavnostno podelil rumene rutice, katere jih bodo spremljale dve šolski leti. Ga. županja občine Kozje, Milenca Kranjc, je po prijetnem nagovoru učencev in njihovih staršev, podelila vsakemu učencu knjigo s posvetilom.  Nato so starši odšli na roditeljski sestanek s šolsko svetovalno delavko Vido Zajko Kovačič. Učenci so nato poiskali v učilnici pri lutkama Lili in Binetu veliko kuverto z navodilom, kako priti do skritih zakladov. Pridno so poslušali navodila, iskali kuverte, jim sledili in spretno poiskali vseh 7 zakladov. Zadnjega, skritega pri  šolski kuharici Martini so bili najbolj veseli. Odpeljali so ga v razred in v miru pojedli ter počakali na starše, ki so jih na prvi šolski dan odpeljali domov.

Razredničarka:

Urška Drobne

(Skupno 1.497 obiskov, današnjih obiskov 1)