SLOVENŠČINA

Bronasto Cankarjevo priznanje na tekmovanju iz slovenščine pod mentorstvom Gordane Salobir so prejeli:

Teja Planko, Rok Lebič in Lilijana Leskovšek iz 6. r.;  Nika Klaužer in Domen Kozmus iz 7. r.; Patricija Polutnik in Gaja Pekošak iz 8. r.; Laura Amon in Nina Godler iz 9. r.

SREBRNO CANKARJEVO PRIZNANJE

na tekmovanju iz slovenščine sta prejeli:

Patricija Polutnik iz 8. r.,

Nina Godler iz 9. r.

 

Bronasto Cankarjevo priznanje na tekmovanju iz slovenščine pod mentorstvom Nives Kostevc Arzenšek je prejela Kaja Kolar iz 4. r.

Bronasto Cankarjevo priznanje na tekmovanju iz slovenščine pod mentorstvom Lučke Palir Mavrič so prejeli:

Nika Senica, Jure Kozmus , Gaja Cerar in Valerija Senica iz 5. r.

 

Priznanje za sodelovanje na tekmovanju za Cankarjevo priznanje Mehurčki so prejeli:

Tina Brečko, Matej Novak in Naja Ivanc iz 1. r. pod mentorstvom Karoline Hostnik Amon.

Sara Polšak, Manca Senica, Jona Čepin, Aljaž Čepin, Doroteja Šergon, Lenart Ploštajner in Grigorii Milekhin iz 2. r. pod mentorstvom Urške Drobne.

Klara Šergon in Sven Reberšak iz 3. r. pod mentorstvom Lilijane Cerar.

 

MATEMATIKA

Bronasto Vegovo priznanje so pod mentorstvom razrednih učiteljic prejeli:

Janja Kozmus, Domen Kolar, Nadja Koprivc, Leja Kozole, Lara Potecin in

Žan Žlof iz 1. r.; Manca Senica  Grigorii Milekhim  in Sara Polšak iz 2. raz.;   Klara Šergon  iz 3. r.; Kaja Kolar in Lea Amon iz 4. r.; Nika Senica, Nika Gajšek, Miha Preskar, Jure Kozmus, Ana Ploštajner in Gaja Cerar iz 5. r.

Bronasto Vegovo priznanje pod mentorstvom Milene Grobelšek so prejeli:

Nika Potočnik in Lilijana Leskovšek iz 6. r.;  Domen Kozmus, Jure Kokot, Domen Bah in Nika Klaužer iz 7. r.;  Patricija Polutnik in Gaja Pekošak iz 8. r.;  Nika Ivanc, Tamara Kovačič, Nika Kunej in Tilen Leskovšek iz 9. r.

Tilen Leskovšek iz 9. r. je prejel priznanjeDIAMANTNI KENGURU.

 

SREBRNO  VEGOVO PRIZNANJE

na državnem tekmovanju pod mentorstvom Milene Grobelšek so prejeli:

Nika Senica iz 5. r.,

Domen Kozmus iz 7.,

Patricija Polutnik iz 8. r.

Nika Ivanc iz 9. r.

 FIZIKA

Bronasto Stefanovo priznanje so prejeli:

Patricija Polutnik, Barbara Plevnik in Gašper Kokot  iz 8. r. ter Tamara Kovačič iz 9. r.

 

SREBRNO STEFANOVO PRIZNANJE

pod mentorstvom Milene Grobelšek na državnem tekmovanju je prejela:

Patricija Polutnik iz 8. r.

ANGLEŠČINA

Bronasto priznanje iz znanja angleščine pod mentorstvom Jasmine Vršnik so prejeli Laura Amon, David Turk, Nina Godler in Žan Pajek iz 9.r

 

 GEOGRAFIJA

Bronasto priznanje iz znanja geografije pod mentorstvom Lidija Kotnik Klaužer so prejeli:

Nika Potočnik iz 6. r.;  Nika Klaužer in Domen Kozmus iz 7. r.; Gašper Kokot in Patricija Polutnik iz 8. r.; Nina Godler, Nika Ivanc in Tamara Kovačič iz 9. r.

SREBRNO PRIZNANJE iz znanja geografije so prejeli:

Domen Kozmus iz 7. r.,

Patricija Polutnik iz 8. r.,

 Nina Godler iz 9. r.

 

ZLATO PRIZNANJE iz znanja geografije sta prejela:

Domen Kozmus iz 7. r.,

Patricija Polutnik iz 8. r.

 

ZGODOVINA

Bronasto priznanje iz znanja zgodovine pod mentorstvom Lidija Kotnik Klaužer so prejeli:

Gaja Pekošak in Patricija Polutnik iz 8. r.

Nina Godler in Tamara Kovačič iz 9. r.

SREBRNO PRIZNANJE iz znanja zgodovine sta prejeli:

Patricija Polutnik iz 8. r.,

Nina Godler iz 9. r.

 

KEMIJA

Bronasto Preglovo priznanje so pod mentorstvom Mateje Koprivc Polutnik prejeli Patricija Polutnik, Gaja Pekošak, Gašper Kokot in Barbara Plevnik iz 8. r. ter Nika Ivanc, Tamara Kovačič in Laura Amon iz 9.r.

 

BIOLOGIJA

 Bronasto Proteusovo priznanje so pod mentorstvom Mateje Koprivc Polutnik prejeli Patricija Polutnik in Gaja Pekošak iz 8. r. ter Nina Godler, Nika Ivanc, Tamara Kovačič in Laura Amon iz 9.r.

 

SREBRNO PROTEUSOVO PRIZNANJE na državnem tekmovanju sta prejeli:

Patricija Polutnik iz 8. r.,

Gaja Pekošak iz 8. r.

 

LOGIKA

Bronasto priznanje sta prejeli Nika Ivanc in Tamara Kovačič iz 9. r.

Bronasto in SREBRNO PRIZNANJE je prejel

Domen Kozmus iz 7. r.

 

 ROBOTIKA V TEHNIKI – ROBObum 2017

 Priznanje za osvojeno 2. mesto na regijskem tekmovanju  ROBObum 2017,

ROBOsled Dirkač in bronasto priznanje za uspešno sodelovanje na državnem tekmovanju ROBObum 2017  pod mentorstvom Janeza Čepina so prejeli:

Rok Jazbec in Davor Leskovšek iz 8. r.,

Sven Agrež in Tilen Leskovšek iz 9. r.

 

VESELA ŠOLA

 Bronasto tekmovanje iz Vesele šole pod mentorstvom Nives Kostevc Arzenšek so prejeli:

 Julija Plevnik in Tajda Bah iz 4. r.; Valerija Senica in Alen Zidar iz 5. r.; Nika Potočnik iz 6. r.; Lara Centrih iz 7. r.; Patricija Polutnik in Gaja Pekošak iz 8. r. ter Nika Ivanc, Nina Godler, Laura Amon, Tamara Kovačič in Mišela Zakošek Čakš iz 9. r.

SREBRNO PRIZNANJE iz Vesele šole

na državnem tekmovanju so prejeli:

Kaja Kolar in Lea Amon iz 4. r.,

Ana Ploštajner, Jure Kozmus, Miha Preskar, Nika Senica, Gaja Cerar, Nika Gajšek iz 5. r.;

Domen Kozmus in Nika Klaužer iz 7. r.

 

 NEMŠKA BRALNA ZNAČKA

 ZLATO PRIZNANJE iz nemške bralne značke

pod mentorstvom Tatjane Zamrnik so prejeli:

Nika Potočnik iz 6. r.,

Nika Klaužer iz 7. r.,

Patricija Polutnik iz 8. r.

Nina Godler iz 9. r.

 

SREBRNO PRIZNANJE iz nemške bralne značke so prejeli:

 Rožle Centrih, Rok Lebič, Lilijana Leskovšek, Teja Planko, Tisa Polšak, Maja Reberšak in Anja Turk iz 6. r.; Lara Centrih in Violeta Mramor iz 7. r.; Gašper Kokot, Nina Lapornik, Gaja Pekošak in Barbara Plevnik iz 8. r.; Laura Amon, Nika Ivanc in Tamara Kovačič iz 9. r.

 

ANGLEŠKA BRALNA ZNAČKA

ZLATO PRIZNANJE iz angleške bralne značke

pod mentorstvom Jasmine Vršnik so prejeli:

Lea Amon, Kaja Kolar, Špela Smole, Rubie Anne Cornelly, Valentina Lapornik iz 4.r.;

Gaja Cerar, Nika Senica, Renee Leigh Cornelly, Miha Preskar, Ana Volavšek, Jure Kozmus in Nika Gajšek iz 5. r.; Lili Leskovšek in Nika Potočnik iz 6. r.

 

SREBRNO PRIZNANJE iz angleške bralne značke so prejeli:

Valerija Senica in Alen Zidar iz 5. r.;

Maja Reberšak iz 6. r.

Priznanje za sodelovanje na tekmovanju iz angleške bralne značke so prejeli:

Julija Plevnik iz 4. r.;

Teja Planko in Anja Turk iz 6. r.

 Angleško bralno značko so osvojili:

Hana Leskovšek, Domen Kozmus in Violeta Mramor iz 7. r.;

Patricija Polutnik iz 9. r.

 

TURIZMU POMAGA LASTNA GLAVA, projekt Turistične zveze Slovenije

SREBRNO PRIZNANJE za turistično nalogo Srednjeveški LeskoGO so prejeli:

Nejc Amon, Tadej Janc, Domen Kozmus in Violeta Mramor iz 7. r.

Neja Jurgec in Barbara Narat iz 8. r. in

Nina Godler, Nika Ivanc, Nika Kunej in Mišela Zakošek Čakš iz 9. r.

 

MLADI RAZISKOVALCI ZGODOVINE, program Zveze prijateljev mladine Slovenije

SREBRNO PRIZNANJE za raziskovalno nalogo z naslovom Prazniki in praznovanja v šolstvu nekoč in danes – primerjava so prejeli:

Lara Arzenšek, Rožle Centrih, Nik Gračner, Rok Lebič, Lilijana Leskovšek, Teja Planko, Tisa Polšak, Nika Potočnik, Maja Reberšak in Anja Turk iz 6. r.

(Skupno 533 obiskov, današnjih obiskov 1)