Predpočitniški teden smo izkoristili za obisk gledališča in ogled gledaliških predstav.
Učenci 1. in 2. triade smo si v celjskem gledališču ogledali gledališko predstavo Heidi, švicarske pisateljice Johanne Spyri. Učenci so v dinamični glasbeno obarvani predstavi uživali in na koncu igralcem podarili glasen aplavz. Sledil je sprehod po prazničnem Celju, kjer smo videli okrašene kotičke mestnih ulic in obiskali Pavljično deželo. Pred odhodom domov smo na Krekovem trgu občudovali snežne figure in stojnice, ki že privabljajo obiskovalce.
Učenci 3. triade pa so si ogledali predstavo z naslovom Robin Hood, avtorja Slobodana Obradovića, ki je prva slovenska uprizoritev tega junaka. Skozi dovršeno sceno in odlično igralsko zasedbo so učenci spoznali borca za socialno pravičnost, ki jemlje bogatim, da lahko pomaga revnim. Po koncu pa smo se še sprehodili skozi praznično Celje in začutili mestni praznični utrip.
(Skupno 98 obiskov, današnjih obiskov 1)