Danes so učence prvih petih razredov naše šole obiskale biologinje Kozjanskega parka. Najprej so nam s pomočjo ppt predstavile brezrepe in repate dvoživke. Otroci so aktivno sodelovali pri predstavitvi, saj so se z dvoživkami že srečali v njihovem naravnem okolju. Primerke dvoživk so biologinje prinesle tudi v učilnice in omogočile otrokom, da so jih lahko tudi prijeli v roke. Nato so v skušinah izdelali modele povečanega pupka, žabe, krastače in močerada. Na že pripravljen model iz kartona so lepili naravne materiale in zelo domiselno oblikovali svoj izdelek.
Za nekaj ur smo danes zaprli dovozno cesto in jo prepustili otrokom. Učenci 5. in 6. razreda so z akrilnimi barvami osvežili in dopolnili poslikave na asfaltni površini, mlajši učenci pa so pred šolo ustvarjali s kredami.
(Skupno 55 obiskov, današnjih obiskov 1)