Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bomo v torek, 25. 9. 2018, za učence od 7. do 9. razreda izvedli 1. kulturni dan – Delavnice baročnega okraševanja v Muzeju baroka v Šmarju pri Jelšah.

Kulturni dan bomo izvedli v skladu z Letnim delovnim načrtom OŠ Lesično (spoznavanje in poglabljanje učnih vsebin na drugih lokacijah), ki smo ga sprejeli na začetku šolskega leta.

Potek

• Ob 8.00 se bomo z avtobusom odpeljali proti Šmarju pri Jelšah.
  • Ob 8. 45: šolska malica.
  • Od 9.00 do 10.00: ogled Muzeja baroka.
  • Od 10.00 do 11.40: delavnice baročnega okraševanje.
  • Ob 11.45: povratek proti Lesičnemu.

Učenci pridejo v šolo kot po navadi. Če bodo iz avtobusa izstopili po poti (vračali se bomo skozi Virštanj), naj imajo na listu zapisano vaše dovoljenje. V tem primeru, naj tudi pravočasno odjavijo kosilo, če ga imajo.

Izvedba kulturnega dne s sabo prinaša naslednje stroške:

• ogled Muzeja baroka: 1 €,
  • stroški prevoza: 3 €.

Skupni stroški v višini nekje 4 evre bodo obračunani na oktobrski položnici.

Hvala za razumevanje in prav le pozdrav

Koordinatorica kult. dejavnosti:                                     Ravnateljica:

Gordana Salobir, prof.                                                   Irena Krajnc, mag. manag. izobr.