V sredo, 05.10.2022, bo za učence in učenke od 1. do 9. razreda  DRUGI ŠPORTNI DAN.

Na sporedu imamo pohod in kostanjev piknik. Trasa pohoda nas bo  vodila od šole v smeri Zagorja mimo domačije Dvoršak po označeni planinski poti skozi gozd, pri domačiji Logar desno po označeni poti do jase na Logu. Na jasi bomo imeli malico, peko kostanja in športne aktivnosti. Pot nazaj nas bo vodila po gozdni cesti proti Zagorju (Zalokar) in nato po asfaltni cesti Zagorje – Lesično do šole. Vse učence prosimo, da v šolo v okviru možnosti prinesete narezan kostanj in ga oddate v kuhinjo.

Bodite primerno pohodniško opremljeni (predvsem bodite pozorni na primerno pohodniško obuvalo).

Kosilo bo od 12.30 do 13.10.

Ta dan bo vozni red avtobusov spremenjen. Z razvozi bomo pričeli ob 13.15. S pogodbenim avtobusom bo razvoz v smeri Dobležič ob 13.15 in v smeri Dobje pri Lesičnem 13.35. S šolskim minibusom bo odhod v smeri Zagorje ob 13.15 in razvozi v smeri Klake in Stari trg ob 13.40.

Za učence od 1. do 5. razreda bo organizirano podaljšano bivanje. 

 

Želimo vam veliko pohodniških užitkov!                                                                        Ivan Kukovič, športni pedagog

 

(Skupno 106 obiskov, današnjih obiskov 1)