Spoštovani starši,  četrtošolci in petošolci.

S ponedeljkom, 1. 6.  2020, četrtošolci in petošolci  zaključijo s poukom na daljavo in nadaljujejo pouk v šoli. Po tolikem času se verjetno veselijo prihoda v šolo in ponovnega srečanja z učitelji in sošolci. Zavedamo se, da je za učence in starše šola zelo pomembna. V tem času se je pokazalo, da učenje na daljavo ne more nadomestiti učiteljeve razlage v razredu, še manj pa zelo potrebnih socialnih stikov.

Priporočamo, da pridejo učenci v šolo peš, z individualnim prevozom ali s šolskim prevozom. Na avtobusu in minibusu uporabljajo zaščitno masko, ruto ali šal (zaščita preko nosu in ust) in sedijo na dodeljenih sedežih.

Pred prihodom vam želimo podati osnovne informacije:

 • V šolo pridejo samo zdravi učenci.
 • Prvi dan prinesejo v šolo izjavo (obrazec na spletni strani).
 • Priporočamo individualni prevoz.
 • Organiziran je šolski prevoz (vozila bosta šolski avtobus in minibus) v skladu s priporočili NIJV, učenci vozači nosijo maske ali zaščito, ki prekrije nos in usta. Nov vozni red je na spletni strani šole.
 • Učenci vstopajo v šolo v razdalji 1,5 m pri glavnem vhodu.
 • Zjutraj sprejme učence dežurni učitelj.
 • Ob prihodu si umijejo in razkužijo roke.
 • Učitelj jih pospremi do prostora, kjer bodo odložili čevlje in se preobuli v copate.
 • Pouk pričnemo ob 7.50, po pouku je organizirano podaljšano bivanje do odhoda učencev domov. Otroci vas bodo čakali pred šolo ob uri, ki ste jo starši napisali na prijavnici. Ostali odidejo z avtobusom.
 • Po otroke prihajajte točno. V primeru morebitne zamude, sporočite v tajništvo: 03 8002700 ali 03 8002706.
 • Učenci naj prihajajo v šolo športno oblečeni, saj bodo veliko zunaj.
 • Starši vstopate v šolo samo s predhodno najavo.
 • Učenci prinesejo v šolo vse šolske potrebščine in copate.
 • Domov ne bodo prinašali ničesar.
 • V šoli bo poskrbljeno za prehrano po prijavah, dodatno dobijo sadje.

Spoštovani četrtošolci in petošolci. Vaše druženje s sošolci bo malo drugačno, kot sta ga bili vajeni, saj bomo morali vsi skupaj poskrbeti, da bomo spoštovali priporočila proti širjenju virusa. Verjamemo, da vam bo uspelo.

Učitelji se že veselimo srečanja z vami.   

 

Ravnateljica: Irena Krajnc

(Skupno 129 obiskov, današnjih obiskov 1)