Letošnji pouk pri izbirnem predmetu Vzgoja za medije – radio so zaključili z obiskom regionalne radijske postaje Štajerski val, ki so jo učenke Nika Klaužer, Violeta Mramor, Nika Potočnik, Teja Planko in Anja Turk z mentorico Gordano Salobir, obiskale v vročem četrtkovem popoldnevu.

Na radijski postaji so jih toplo sprejeli in razkazali delovne prostore radia. Videli so, kako poteka priprava radijskih oddaj, montaža različnih prispevkov, spoznali so tudi nekaj radijskih voditeljev in se srečali z urednico informativnega programa, ki jim je natančno predstavila, kako poteka priprava prispevkov za informativne oddaje. Nasmejanih obrazov so zapuščale radijsko postajo Štajerski val, ki ni zastonj radio s srcem, saj so nas ob odhodu še obdarili z malimi pozornostmi.

Gordana Salobir

 

(Skupno 1.148 obiskov, današnjih obiskov 1)